su izolasyon ustası

Yapıların iç ve dış etkenlerden korunabilmesi, bu şekilde binaların uzun ömürlü olabilmesi adına su izolasyon çalışmaları yapmaktayız. Bu şekilde korunan binalar olumsuz hava şartları ve bunun yanında toprak altından gelebilecek yer altı sularına karşı korunma sağlayacaktır. Yapılan bu koruma çalışmaları ile yaşam alanları içerisinde ısı geçişlerinin kontrol altında tutulmasını sağlamaktayız. Dengeli oda sıcaklıkları oluşur. Bu da daha konforlu yaşam alanları elde etmenizi sağlayacaktır. Sadece olumsuz hava şartlarına karşı değil istenmeyen seslere karşı da yalıtım yaparak gürültünün zarar etkilerine karşı korunaklı mekanlar oluşturmaktayız. Farklı olumsuzluklardan korunmak amacı ile yaptığımız farklı yalıtım çeşitleri bulunmaktadır.

Bunların başında ses yalıtımı geliyor. Bu çalışmalarımızda yaşam alanlarının istenmeyen seslere karşı korunmasını hedeflemekteyiz. Hastaneler, okullar ve konutlar gibi alanlarda gürültünün zararlı etkilerinden korunması gereken mekanlarda bu çalışmalar yapılmaktadır. Bunun yanında sinema ve konferans salonu gibi alanlarda da gürültünün önlenmesi adına çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan izolasyon çalışmaları daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.  Bir diğer yalıtım çalışmamız ise ısı yalıtımı olmaktadır. İki ortam arasındaki ısı geçişinin azalması amacı ile yapılan bu çalışmalarımızda doğru malzeme ve doğru işçilik ile rutubet ve nem gibi oluşumların önüne geçilmektedir. Özellikle bu çalışmalar ile soğutmak ve ısıtmak için harcadığımız enerjiden yüzde 60 oranına kadar tasarruf edebilirsiniz. Bu da hem enerji alanında bir tasarruf sağlarken, hem de ısınma alanında daha kaliteli bir konfor elde edilebilir. Ayrıca bu çalışmalarımız ile arık gazlarında azalması da sağlanabilir. Bu da çevrenin korunmasında çok önemli katkılar ortaya çıkaracaktır.

Su yalıtımı, Çatlak Enjeksiyon, Temel bohçalama, Duvar çatlağı, Asansör Çukuru Yalıtımı, İnşaat temeli izole, Bodrum su yalıtımı, Poliüreten İzolasyon, Su deposu yalıtımı, Havuz su yalıtımı, Islak zemin, Teras su yalıtım izolasyon, Beton yalıtımı, Membran su izolasyon ustası, Usta fiyatı izolasyon, İzolasyon usta firması

            Bir diğer izolasyon çalışmalarımız arasında yer alan hizmetimiz ise su yalıtımı olmaktadır. Yağmur ve kar gibi hava koşullarından toprak altında zaman içerisinde yer altı sıları olabilir. Bu da binaların temelinden çatısına kadar doğru işçiliği ve doğru malzemenin önemini artırmaktadır. Özellikle su yalıtımı yapılmayan binalarda ve binaların taşıyıcı kısımlarındaki donatıların azalması da korozyona uğrar. Bu da taşıma kapasitesini düşürür. Yapının dayanıksız olması ve mantar oluşumlarının tetiklenmesi ile sağlıksız ortamlar oluşturmaktadır. Yaptığımız tüm bu çalışmalar ile konforlu ve sağlıklı yaşam alanları hedeflemekteyiz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment