şap beton ustası

Şap görsel güzelliği arttırmak ve tesviye betonu üstüne izolasyon yapmak için dökülen yer kaplama malzemesidir. Usta ellerde dökülen şaplar zeminin dış etkenlerden koruma amaçlı yapılmaktadır. Yüzeylerin özelliğine uygun bir şekilde yerin kaplanması işlemi olan şapın kullanım alanları da bir hayli geniştir. Açık spor alanları, kapalı spor salonları, sergi ve gösteri salonları, açık ve kapalı otoparklar, su ve nem etkisinde bulunan her yer, fabrika tavan kısmı ana yüzeyler başta olmak üzere bütün yapıların taban kısımlarına şap dökülmektedir. Firmamız olarak şap dökülmesi konusunda işinde uzman elemanlarımız ile ve eksiksiz teçhizatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilir, hizmet talep edebilirsiniz.

Şap dökmek her ne kadar kolay gibi görünse de aslında adeta bir sanat işidir. İşin ehli tarafından yapılmadığı takdirde zeminlerde düzensizlik meydana gelecektir. Biz firmamız olarak işimizi en iyi şekilde yapmak için sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için işimizi hem çok kısa sürede yapıyor, hem de kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bildiğiniz gibi beton şap ustası dökme işi dikkat isteyen ve titizlikle yapılması gereken bir iştir. Ayrıca, şap dökerken de uyulması gereken kurallar da vardır. Şap dökülecek olan yüzeyin kesinlikle yağlı, tozlu veya kirli olmaması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, inşaat artığı dışında başka hiçbir maddenin yüzeye yapışmamış olması da oldukça önemlidir. Sonrasında sırası ile duvar kenarlarına kotun işaretlenmesi, kenarlara anoların yerleştirilmesi, Anoların üzerlerinin terazi ile kontrol edilmesi, dökülecek olan şapın hazırlanması ve şapın dökülmesidir. Şap işlemi bittikten sonra ise, yüzey mastar çekildikten sonra mala ile düzeltilmesi ile birlikte şap dökme işlemi tamamlanmış olacaktır.

Helikopterli şap atomı, Şap betoncu, Şap ustası, Makinalı şağ dökme, Pervaneli saha betonu, Alan betonu

Biz firmamız olarak şap dökme işlemini yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli elemanlarımız ile büyük bir titizlikle yapmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Nereye şap döktürecek olursanız olun biz işimizde uzman olmanın verdiği rahatlık ile işinizi en kaliteli şekilde sonlandırırız. Bize 7/24 ulaşarak hizmetlerimizden en uygun fiyata yararlanabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Tüm şap dökme işleriniz firmamız tarafından uygun fiyata karşılanır. Hemen bizimle iletişime geçerek hizmet talep edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment